Mateusz Banasik AGH University of Science and Technology
Karol Bien AGH University of Science and Technology
Ewelina Birkowska AGH University of Science and Technology
Pawel Drozdz AGH University of Science and Technology
Pawel Kita AGH University of Science and Technology
Anna Konko AGH University of Science and Technology
Krzysztof Konopka AGH University of Science and Technology
Mateusz Krawiec AGH University of Science and Technology
Michal Kwiatkowski AGH University of Science and Technology
Karolina Lech AGH University of Science and Technology
Michal Lech AGH University of Science and Technology
Maciej Nowosielski AGH University of Science and Technology
Lukasz Sierant AGH University of Science and Technology
Magdalena Sloma AGH University of Science and Technology
Ewa Wielgosz AGH University of Science and Technology
Agnieszka Wozniak AGH University of Science and Technology
Jakub Toman Czech Technical University in Prague
Edda Aßel FH Potsdam
Michael Baumeister FH Wels
Helga Brandstetter FH Wels
Bernhard Eichinger FH Wels
Andreas Giesbrecht FH Wels
Andreas Hinterer FH Wels
Daniel Irkuf FH Wels
Matthias Krawinkler FH Wels
Maria Laure FH Wels
Gernot Mayer FH Wels
Martin Mülleder FH Wels
Armin Paar FH Wels
Ulrich Pschebezin FH Wels
Philipp Ricopuerto FH Wels
Christopher Schüller FH Wels
Michael Schwarzenbrunner FH Wels
Christoph Spreitzer FH Wels
Klaus Steinbrecher FH Wels
Katharina Steineder FH Wels
Norbert Wild FH Wels
Jaroslav Capek ICT Prague
Karel Dam ICT Prague
Jaroslav Fojt ICT Prague
Jiri Formanek ICT Prague
Jan Kanok ICT Prague
Vitezslav Knotek ICT Prague
Kristyna Kolarova ICT Prague
Eliska Krecanova ICT Prague
Jiri Kubasek ICT Prague
Ivo Marek ICT Prague
Michal Martinek ICT Prague
Hynek Moravec ICT Prague
Petr Pokorny ICT Prague
Tomas Popela ICT Prague
Iva Pospisilova ICT Prague
Filip Prusa ICT Prague
Jiri Rapouch ICT Prague
Vaclav Sefl ICT Prague
Milena Voderova ICT Prague
Katerina Wienerova ICT Prague
Seeshadri Seetharaman KTH Stockholm
Jennifer Andersson Luleå University of Technology
Tommy Vikström Luleå University of Technology
Michael Aichinger Montanuniversität Leoben
Christoph Angerer Montanuniversität Leoben
Katharina Babinsky Montanuniversität Leoben
Kerstin Baumgartner Montanuniversität Leoben
Caterina Benigni Montanuniversität Leoben
Johanna Bolitschek Montanuniversität Leoben
Christoph Brunnbauer Montanuniversität Leoben
Florian Dierer Montanuniversität Leoben
Philipp Dorrer Montanuniversität Leoben
Matthias Eckmayr Montanuniversität Leoben
Bernhard Frois Montanuniversität Leoben
Nora Fuchs Montanuniversität Leoben
Gloria Graf Montanuniversität Leoben
Gernot Gstettner Montanuniversität Leoben
Alexander Haas Montanuniversität Leoben
Besmir Hasani Montanuniversität Leoben
Christoph Hechtl Montanuniversität Leoben
Michael Hintringer Montanuniversität Leoben
Dominik Hofer Montanuniversität Leoben
Peter Hollnagel Montanuniversität Leoben
Florian Kaisergruber Montanuniversität Leoben
Roland Kasberger Montanuniversität Leoben
Robert Kleinhans Montanuniversität Leoben
Zacharias Klussmann Montanuniversität Leoben
Sascha Leiner Montanuniversität Leoben
Thomas Leiner Montanuniversität Leoben
Lukas Mair Montanuniversität Leoben
Susanne Mairhofer Montanuniversität Leoben
Valentin Mally Montanuniversität Leoben
Mario-Alexander Mangelberger Montanuniversität Leoben
Alexander Mayerhofer Montanuniversität Leoben
Nikolaus Nadrchal Montanuniversität Leoben
Klaus Neubauer Montanuniversität Leoben
Christoph Otto Montanuniversität Leoben
Hannes Pahr Montanuniversität Leoben
Carina Pelka Montanuniversität Leoben
Florian Penz Montanuniversität Leoben
Anton Pichler Montanuniversität Leoben
Patricia Polatschek Montanuniversität Leoben
Lukas Preuler Montanuniversität Leoben
Karin Ratschbacher Montanuniversität Leoben
Michael Raunig Montanuniversität Leoben
Susanna Renhart Montanuniversität Leoben
Michael Riedler Montanuniversität Leoben
Harald Rojacz Montanuniversität Leoben
Manuela Romankiewicz Montanuniversität Leoben
Gerald Schaden Montanuniversität Leoben
Stefanie Scheiber Montanuniversität Leoben
Christoph Sorger Montanuniversität Leoben
Christoph Steiner Montanuniversität Leoben
Philipp Stögner Montanuniversität Leoben
Anna Lisbeth Visser Montanuniversität Leoben
Andreas Karl Weber Montanuniversität Leoben
Stefan Wegscheider Montanuniversität Leoben
Michael Zarl Montanuniversität Leoben
Daria Kharkhan National University of Science and Technology "MISIS"
Ganna Drozhevska Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Kateryna Gerasenko Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Kateryna Hechu Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Alina Kharchuk Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Ievgeniia Kovalenko Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Nataliia Kovtun Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Oleksandra Loza Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Ganna Makarova Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Iana Pashynska Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Aleksandra Rudenok Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Tymofii Soloviov Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Oleg Stryzhyboroda Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Ievgeniia Tarasova Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Oleg Uzlov Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Henning Bruns RWTH Aachen
Jens Ewert RWTH Aachen
Markus Scheller RWTH Aachen
Alexander Spatzker RWTH Aachen
Hanna Myalska Silesian Univeristy of Technology
Bartlomiej Dybowski Silesian University of Technology
Pawel Jankowski Silesian University of Technology
Agata Kierzek Silesian University of Technology
Izabela Pikos Silesian University of Technology
Michal Stopyra Silesian University of Technology
Piotr Wrona Silesian University of Technology
Mateusz Mlodzieniak Silesian University of Technology
Jakub Ziemski Silesian University of Technology
Tomas Borovsky Technical University of Kosice
Marianna Čitáková Špáková Technical University of Kosice
Daniel Fecko Technical University of Kosice
Katarina Hakulinova Technical University of Kosice
Blanka Hluchanova Technical University of Kosice
Martin Hreus Technical University of Kosice
Ivana Makova Technical University of Kosice
Miroslava Popovicova Technical University of Kosice
Jan Sas Technical University of Kosice
David Szeplaky Technical University of Kosice
Juraj Tiza Technical University of Kosice
Richard Acker TU Bergakademie Freiberg
Kerstin Apel TU Bergakademie Freiberg
Tobias Baier TU Bergakademie Freiberg
Markus Buchmann TU Bergakademie Freiberg
Karl Dietrich TU Bergakademie Freiberg
Tobias Dubberstein TU Bergakademie Freiberg
William Förster TU Bergakademie Freiberg
Veronika Gabsch TU Bergakademie Freiberg
Alrike Geissler TU Bergakademie Freiberg
Theo Gelhaar TU Bergakademie Freiberg
Marian Gröper TU Bergakademie Freiberg
Johannes Günther TU Bergakademie Freiberg
Michael Hauser TU Bergakademie Freiberg
Toni Helbig TU Bergakademie Freiberg
Markus Kettner TU Bergakademie Freiberg
Cora Kleeberg TU Bergakademie Freiberg
Stephan Knorr TU Bergakademie Freiberg
Josefin Koch TU Bergakademie Freiberg
Norman Koyro TU Bergakademie Freiberg
Isabel Krmela TU Bergakademie Freiberg
Benedikt Küpper TU Bergakademie Freiberg
Tobias Kutschke TU Bergakademie Freiberg
Marcel Liebke TU Bergakademie Freiberg
Robby Lorenz TU Bergakademie Freiberg
Stefan Meutzner TU Bergakademie Freiberg
Britta Miekley TU Bergakademie Freiberg
Christian Moses TU Bergakademie Freiberg
Susanne Mosler TU Bergakademie Freiberg
Ludwig Nocke TU Bergakademie Freiberg
Peter Palzer TU Bergakademie Freiberg
Tom Pataki TU Bergakademie Freiberg
David Preidel TU Bergakademie Freiberg
Philipp Rädecker TU Bergakademie Freiberg
Kerstin Scholl TU Bergakademie Freiberg
Markus Schürmann TU Bergakademie Freiberg
Matthias Stock TU Bergakademie Freiberg
Alexandra Thiere TU Bergakademie Freiberg
Tobias Töpfer TU Bergakademie Freiberg
Manfred Vianden TU Bergakademie Freiberg
Nanine Vollmer TU Bergakademie Freiberg
Max Wettschereck TU Bergakademie Freiberg
Oliver Zeidler TU Bergakademie Freiberg
Peter Zippel TU Bergakademie Freiberg
Viktor Kripak TU Bergakademie Freiberg / Pridniprovska State Academy of Civil Engineering and Architecture
Elif Altunay TU Berlin
Johann Graf TU Berlin
Daniel Güth TU Berlin
Felix Hohlstein TU Berlin
Maria Jürgens TU Berlin
Anne Kilian TU Berlin
Fan Hao Lam TU Berlin
Oliver Löschke TU Berlin
Diego Luna victoria Kuon TU Berlin
Maria Moor TU Berlin
Andrea Rothe TU Berlin
Regina Schlütter TU Berlin
Florian Schmack TU Berlin
Uriel Tradowsky TU Berlin
Aleksandr Vassiljev TU Berlin
Marie Theresa Zschuppe TU Berlin
Sebastian Cramer TU Clausthal
Andreas Deinböck TU Clausthal
Michael Kroker TU Clausthal
Daniel Reichert TU Clausthal
Robert Schuster TU Clausthal
Karina Chevil University of Alberta
Shanna Grant University of Alberta
Tamas Fekete University of Miskolc
Szakacs Gabor University of Miskolc
Sikur Gabriella University of Miskolc
Gabor Marton University of Miskolc
Judit Marton University of Miskolc
Laszlo Szatmary University of Miskolc
Kulcsar Tibor University of Miskolc
Eliska Adamkova VŠB-TU Ostrava
Marek Bruska VŠB-TU Ostrava
Lenka Kuncicka VŠB-TU Ostrava
Nikol Spirutova VŠB-TU Ostrava
Zdenek Toman VŠB-TU Ostrava